OFERTA

 

Oferujemy zajęcia wokalne, instrumentalne, sezonowe warsztaty, nagrania studyjne , semestralne koncerty live oraz promocję wybranych uczniów.

Na zajęciach wokalnych uczymy śpiewu, rytmu, pracujemy nad intonacją i prawidłową emisją głosu. Zapoznajemy wokalistów z zasadami bycia na scenie, pomagamy w opanowaniu stresu, uczymy relaksacji i pracy z mikrofonem. Pomagamy budować  image sceniczny ucznia.

Zajęcia instrumentalne czyli nauka gry na pianinie, gitarze akustycznej, klasycznej, elektrycznej bądź ukulele.

W odpowiednio przystosowanych salkach dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy zawodowymi, czynnymi muzykami estradowymi dlatego łącząc teorię z praktyką, przekazujemy uczniom cenne informacje, dzięki którym nauka z nami jest przyjemna, szybka i skuteczna. 

W miłej, swobodnej atmosferze prowadzimy zajęcia indywidualne dlatego uczniowie czują się z nami dobrze i robią postępy.

Każdy uczestnik zajęć, po przygotowaniu odpowiedniego materiału będzie miał możliwość wystąpienia na scenie podczas wspólnego koncertu. Jeśli oczywiście będzie na to gotowy i wyrazi chęć, ponieważ nie wszyscy uczniowie czują taką potrzebę. 

Oferta jest skierowana zarówno do dzieci jak i osób dorosłych, które chciałyby spróbować swoich sił i podjąć naukę śpiewu czy gry na wybranym instrumencie. Dostępne wszystkie poziomy nauczania. 

Zapraszamy również osoby, które chciałyby doszlifować swój warsztat bądź dostać się do Wyższych Uczelni Muzycznych. Przygotujemy Was do castingów np. The Voice of Poland, do konkursów wokalnych czy instrumentalnych, ponieważ  zależy nam abyście z nami mogli spełniać swoje marzenia.

Wszystkim naszym uczniów dajemy możliwość zrealizowania pamiątkowego nagrania studyjnego wybranego coveru bądź własnej kompozycji. 

 

Polecamy następujące przedmioty :

( kliknij na każdy z poniższych zajęć po więcej informacji )

Na bieżąco będziemy relacjonować nasze działania na facebook dlatego zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na facebook’u