Kadra Musicflow

 

Szanowni Państwo! W bieżącym roku 2023/2024 podjęliśmy współpracę z następującymi artystami. Mamy nadzieję, że tak jak nam, przypadną Wam do gustu. Wspaniali artyści i sympatyczni empaci. Nic tylko czerpać wiedzę i doświadczenie – Serdecznie polecamy!

 

Marta – Właściciel/Dyrektor/Anioł Stróż Musicflow

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i muzyka estradowa, specjalność wokalistyka jazzowa. Certyfikowany trener głosu nowoczesną metodą Doctor Vox Techniq, Certyfikowany Trener Wokalny PVC ( Professional Vocal Coach ) Metodą Mix. W tym roku Matka wszystkich wokalistów ale przede wszystkim Rehabilitant potrzebujących, chorych głosów oraz Trener Wokalny zawodowych wokalistów estradowych, aktorów, śpiewaków operowych etc.

więcej info na www.martakruk.pl  

 

Jan – wokalista, nauczyciel śpiewu, emisji głosu

Absolwent Akademii muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na specjalności Musical. Założyciel i wokalista boysbandu StreetBois. Zwycięzca wielu festiwali piosenek obcojęzycznych. Były wokalista zespołu metalowego Maja Lumasepio, który w 2016 występował na festiwalu Woodstock. Brał udział w programie “Szansa na sukces” z udziałem Ryszarda Rynkowskiego. Zagrał Judasza w musicalu “Godspell” reż. Miłosza Gałaja. Zdobywca 2 miejsca w I Międzyuczelnianym Konkursie Musicalowym w Pozaniu. Aktor w produkcjach musicalowych niemieckiego teatru Uckermärkirsche Bühnen Schwedt tj. “Shrek das Musical”, “Till Ulenspiegel” oraz “Rodzina Addamsów”. Aktor dubbingowy. Brał udział w słuchowisku “Marysia ma Rysia” produkcji audioteka.com.

Janek posiada niesamowite pokłady energii i głos jak dzwon!  Jest  zdecydowany i nieustępliwy w osiągnieciu zamierzonego celu a przy tym posiada poczucie humoru i zaskakującą bezpośredniość.

 

Agnieszka  – wokalistka, nauczyciel śpiewu, emisji głosu

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie wokalistyki jazzowej. Solistka m.in. podczas XXIV Międzynarodowego Festiwalu Starzy i Młodzi czyli Jazz w Krakowie czy Benefisu dojrzałości Anny Domżalskiej podczas Gdańskich Nocy jazzowych 2022. Obecnie związana z trójmiejską sceną muzyczną.

Agnieszka jest empatyczną osobą, szukającą i odblokowującą blokady w ciele młodych wokalistów. Ma nietuzinkowe pokłady energii i zaangażowania w cel, który sobie zakłada z danym uczniem i zawsze go osiąga.

 

Kamila – wokalistka, nauczyciel śpiewu, emisji głosu

Absolwentka musicalu na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Zadebiutowała w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku w musicalach „Korczak” i „Skrzypek na dachu”. Laureatka wielu konkursów i festiwali na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym (m.in. Festiwal Interpretacji Piosenki Aktorskiej, Turniej Poezji Śpiewanej 63. OKR). Stypendystka Prezydenta Miasta Białegostoku za wybitne osiągnięcia artystyczne. W ramach studiów wzięła udział w wielu projektach artystycznych m.in. w koncercie karnawałowym „Pure Imagination” z Małą Orkiestrą Symfoniczną. Wystąpiła w Szansie na Sukces „Opole 2020” w odcinku z Andrzejem Piasecznym. Aktualnie gra w spektaklu muzycznym „Last dance” w reżyserii Michała Jarosa w Teatrze Wybrzeże.

Kamila poza śpiewem i aktorstwem studiuje psychologię, a wiedza tam zdobyta pomaga jej tworzyć bezpieczną, pozbawioną presji przestrzeń dla rozwoju artystycznego jej uczniów.

 

Magda – wokalistka, nauczyciel śpiewu, emisji głosu

Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Skończyła studia na kierunku Zarządzanie Instytucjami Artystycznymi ze specjalnością sceniczną na Uniwersytecie Gdańskim, a obecnie kończy studia magisterskie na kierunku Filologia Angielska ze specjalnością translatoryczną.

Występowała w Teatrze Muzycznym w Gdyni w „Skrzypku na dachu” Jerzego Gruzy oraz galach
takich jak „Gdynia bez Barier” lub Koncert z okazji 90 lat szkolnictwa muzycznego w Gdyni.
Wystąpiła na Gali Rzemiosła w Teatrze Wybrzeże i koncercie pt. Ciuciubabka w Filharmonii Bałtyckiej. Można było ją także zobaczyć w operetce pt. „Ptasznik z Tyrolu” w reżyserii Dariusza Paradowskiego w Akademii Muzycznej w Gdańsku. W ramach swojego spektaklu dyplomowegowystąpiła w musicalu pt. „Mury Jerycha” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka na Scenie Nowej wTeatrze Muzycznym w Gdyni. Zagrała w „Piosenkach Taty Kazika” w reżyserii Grzegorza Wolfaoraz na Koncercie Dyplomowym IV roku na Dużej Scenie TM w Gdyni w reżyserii Bernarda Szyca.

Jest nauczycielką śpiewu i emisji głosu, specjalizuje się w piosenkach z gatunku musicalu, jazzu czy popu. Na swoich zajęciach skupia się na interpretacji piosenek oraz odpowiedniej dykcji. Swoim uczniom pomaga również z przygotowaniami do egzaminów w szkołach wokalno-aktorskich.

 

Paulina – wokalistka, nauczyciel śpiewu, emisji głosu

Studentka musicalu na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, gdzie ukończyła Studium Pedagogiczne, zdobywając przygotowanie metodyczne jako nauczyciel. Od 12 roku życia aktywnie związana ze śpiewem, muzyką, tańcem a także aktorstwem.  Występowała na scenach Trójmiejskich, w licznych musicalach w Teatrze Nowym w Słupsku oraz w Teatrze Muzycznym “Adria” w Koszalinie.

Paula uwielbia otaczać się nie tylko wyrafinowanym dźwiękiem, ale również dobrą wiedzą w zakresie psychologii i rozwoju osobistego. Ma łatwość i dar do przekazywania  swojej wrażliwość a zdobyte już doświadczenie podczas pracy z unikalnym instrumentem zwanym głosem pozwala jej uczniom czynić widoczne postępy. 

 

Paulina – wokalistka, pianista, pedagog dziecięcy

Jest osobą bardzo cierpliwą i uwielbia przekazywać swoją wiedzę. Posiada niesamowitą barwę głosu. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi, z wielka pasją dzieli się swoimi umiejętnościami.

Ukończyła II stopień szkoły muzycznej. Gra na fortepianie od 10 lat. Studentka Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Solistka  w Studio Wokalnym UG. 

Ma na swoim koncie szereg koncertów estradowych 

 

Dominik – pianista, organista , mistrz muzyki i kształcenia słuchu

Absolwent Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach w klasie  dra hab. Pawła Wróbla a także Akademii muzycznej w Gdańsku, gdzie ukończył studia licencjackie na specjalności teoria muzyki oraz organy w klasie organów prof. Romana Peruckiego, dr hab. Hanny Dys oraz dra Macieja Zakrzewskiego. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich.  Uczestniczył w wielu kursach mistrzowskich z zakresu wykonawstwa oraz improwizacji fortepianowej a także organowej. Koncertował w kraju i za granicą, wykonując utwory współczesnych gdańskich kompozytorów. Jest prezenta torem słynnych organów Oliwskich.  

Przesympatyczny , empatyczny nauczyciel pianina, który z wielki zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Z łatwością nawiązuje kontakt nie tylko z dorosłymi ale także z najmłodszymi, dostosowując się do ich poziomu , tempa nauki i zapotrzebowania co do stylu wykonywanych utworów.

 

Magdalena –  gitarzystka, kompozytorka i producentka, nauczycielka gitary klasycznej, akustycznej, elektrycznej, basowej , ukulele. W dodatku biegle prowadzi zajęcia również  w języku angielskim.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa specjalność gitara. Gitarą zajmuje się od kilkunastu lat, gra w kilku zespołach, brała udział w wielu projektach. Interesuje się również syntezatorami analogowymi, realizacją nagrań, miksem i masteringiem. Obecnie jest gitarzystką w zespole Pipi Ya Jeli oraz zespole Obrazek. Współtwórczyni elektronicznego projektu o nazwie Kodama, w którym zajmuje się produkcją, kompozycją oraz grą na gitarze i syntezatorze. 

Wszechstronnie uzdolniona, sympatyczna i bardzo skromna.

Z wielkim zaangażowaniem prowadzi zajęcia w dwóch językach

 

Adam – gitarzysta, nauczyciel gitary akustycznej, elektrycznej, basowej, ukulele a także śpiewu i emisji głosu również w języku angielskim

Od dziecka związany z muzyką, wiele lat  z zespołem Side Roads, obecnie Eilaji. Szkolony nowoczesnym systemem poza szkolnym. Ściśle związany z muzyką rozrywkową  popowo-rockową. 

Interesuje się neurobiologią, psychologią , co m.in pozwala znaleźć optymalny, najszybszy możliwy sposób nauki gry poprzez umiejętną pracę z pamięcią mięśniową, od której to zaczyna się progres. 

Adam poprzez wieloletnie obcowanie z muzyką i duże doświadczenie w uczeniu wypracował autorską metodę nauczania. W luźnej atmosferze, łapie dobry kontakt z uczniem, zaraża go swoją pasją i inspiruje do zdobywania praktycznych umiejętności.