Musicflow to organizacja muzyczna, oferująca muzykę na żywo w różnych konfiguracjach i stylach muzycznych od jazzu do rocka, od słuchania do skakania. Współpracuje z wykształconymi i doświadczonymi muzykami, kładzie nacisk na niezawodność wykonania usługi, wysoki poziom muzyczny, artystyczny i osobowościowy dzięki czemu zyskuje zadowolenie i satysfakcję nawet najbardziej wymagających  klientów.

Musicflow to również szkoła artystyczna, oferująca zajęcia wokalne i instrumentalne. Nauka śpiewu, nauka gry na gitarze, nauka gry na pianinie lub wybranym instrumencie. Zajęcia indywidualne oraz grupowe www.szkolaartystyczna.pl  

Firma zdobywała doświadczenie i ewaluowała  przez  wiele lat począwszy od rozmaitych nazw i miejscowości .

Jej korzenie sięgają województwa podlaskiego  i  mazowieckiego pod nazwami Novii, Twister, Motyle. Kolejnym etapem był Londyn i ostatecznie Gdańsk.  Tutaj firma rozpoczęła swoją działalność począwszy od małego projektu  KrukDuo i zespołu Kruk Band, które zyskując znaczne uznanie szybko się rozwinęły, przekształciły w podwójne składy oraz nowe projekty miedzy innymi Merlin Crow czy duet Anytime, który ma na swoim koncie akustyczną płytę  pt. ”Cherish dreams”

Do współpracy zapraszani byli muzycy godni uwagi, stopniowo wykształciła się zgrana, solidna ekipa muzyków górnej półki. Tak powstał Rock and Feler a Krukduo zmieniło nazwę na SemiSweet. Oprócz projektów coverowych wyłonił się pomysł muzyki autorskiej o nazwie Dobre wiadomości. Została wydana płyta pt: ‘’My Śni My’’ a singiel  ”Rozsypane Kadry”,  z którym zespół wystąpił w TV Polsat ‘’Must be the  Music’’ oraz TVP 1 w programie ”Świat się kręci”, zwyciężył  w Rock Star Festiwal Katowice 2015

W końcu zaistniała potrzeba aby firma miała niezależną nazwę, nie mogła to już być nazwa jednego z pierwszych projektów . Tak więc  od 2017 roku firma przyjęła nazwę Musicflow, pod którą kryją się następujące projekty muzyczne:

Dobre wiadomości  https://www.facebook.com/zespol.dobrewiadomosci   
Rock and feler  https://www.facebook.com/rockandfeler 
Anytime   https://www.facebook.com/AnyTime.net  
SemiSweet  https://www.facebook.com/oprawawokalnaslub 
Merlin Crow  https://www.facebook.com/merlincrowpl 

Programy artystyczne Musicflow:
– Program autorski  http://martakruk.pl/language/pl/program-autorski/

– Tribute to Adele  http://martakruk.pl/language/pl/tribute-to-adele/
– Koncert popowo-rockowy http://martakruk.pl/language/pl/koncert-popowo-rockowy/
– Polski rock lata 80’  http://martakruk.pl/language/pl/polski-rock-lata-80/
– Polskie retro  http://martakruk.pl/language/pl/polskie-retro/
– Koncert chillout, pop  http://martakruk.pl/language/pl/koncert-chillout-pop/
– Koncert świąteczny  http://martakruk.pl/language/pl/koncerty/koncert-swiateczny-trojmiasto/
– Muzyka do tańca   http://martakruk.pl/language/pl/muzyka-do-tanca/
– Kolorowe 70’

W końcu nadszedł czas, że postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą muzyczną oraz sporym doświadczeniem scenicznym. Tak więc powstała Szkoła Artystyczna Musicflow, Szkoła Muzyki Rozrywkowej, w której nie tylko uczymy teorii, techniki czy czytania nut ale przede wszystkim połączenia teorii z praktyką, którą mamy, gdyż nieustannie jesteśmy aktywni zawodowo. Rozpalamy pasję w naszych uczniach i dajemy im szansę wystąpić na prawdziwej scenie kiedy będą na to gotowi.

 

Musicflow w rankingu trojmiasto.pl